Banes Me Qira Mati 1 Rruga B

Shitet nga: Milot 20 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne mati 1 rruga b mbi meredian.Banesa permban:2 dhoma fjetje,1 dhom dite me kuzhin,2 banjo,garazh. Vetem per familjar dhe te huaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim