Banes SuperModerne me qira në Arbëri / Dragodan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri / Dragodan
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberi (Dragodan), kati i III-të, banesa posedon sollon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, shpajz, banjo dhe një ballkon, e mobiluar komplet dhe me mobile super moderne.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim