Banes afer komunes se vjeter te Prishtines

Shitet nga: Bujar 04 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen njedhomeshe 2 minuta afer komunes se Prishtines. Banesa ka:
Nje dhome gjumi me sallon, banjo, ballkon uje 24 ore (ka rezeruar) dhe IPKO ose Kujtesa.
Cmimi 220 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim