Banes afer mezes studenteve

Shitet nga: xhafer 27 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer mezes Studenteve perball salles 1 tetori te EBC-ja.

banesa eshte e re dhe e mobiluar si dhe posedon mjetet elektrike siq jan: makin te larjes, televizor etj.

Banesa ka 2 dhoma gjumi, 1 Sallon+ kuzhin, 1 WC+Banjo, 1 WC wxtra , 1 Shpajz si dhe 1 teras private.

Banesa ka 96 metra katrot.

pres thirrje serioze..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim