Banes dhe gasonjere ne breg te diellit afer ambu..

Shitet nga: ismet krasniqi 11 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
shes banese dhe gasonjer ne breg te diellit afer ambulances
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim