Banes e komletuar ne Durres

Shitet nga: Nexi 07 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen e kompletuar ne Durres.
Banesa xhendet shum afer detit ()rreth 200 m),dhe ashte komplet e mobiluar, ka dhomen e dites,te fjetjes ,ballkon, kuzhin ,koridor dhe banjo.
Banesa ka kondicionerin ,ka dhe vendparkimin per veture.
Dokumentacionin e posedoj te kompletuar dhe personal.
Per informata te me tejshme me kontaktoni;
avdullahu@aol.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim