Banes e kompletuar ne Durres

Shitet nga: Xhati 22 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen 2 dhomshe ne Durres ,rreth 200 metra larg
plazhit.Banesa ka dhomen e nejes/dites te kompletuar me teras ,ka dhomen e fjetjes te kompletuar,kuzhin te ndar per gatim,koridor dhe banjo.
Banesa, ka Klimatizimin(kondicioner),ka dhe vendparkimin per vetur.
Posedoj dokumentacionin e kompletuar;personal.
QMIMI I VOLITSHEM DHE I NEGOCUESHEM nga sot mund ta shikoni. ; atehere
Per informat te tjer me kontaktoni; avdullahu@aol.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim