Banes e re me qira Te OSCE e re te ish klinika g..

Shitet nga: arsim 06 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qira Te objekti i ri i OSCE te ish klinika Gjermane e syrit perball Salles 1 Tetori.

Banesa eshte e re dhe e mobiluar, si dhe posedon te gjitha mjetet Elektronike.

Banesa posedon 2 Dhoma Gjumi, 1 Sallon + Kuzhin, 1 WC, 1 WC + Banjo, Shpajz...

Banesa ka 96 metra Katror

Pres thirrje Serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim