Banes ekskluzive me qera ne lagjen arberia(te ko..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 03 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par, ka furnizim 24 or me uj dhe rrym, vend lojrash per femij, parging te mjaftueshem, garazhden etj

Banesa posedon:

2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim