Banes em qera tek pallati i drejtesis

Shitet nga: fitoni 07 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë

250 m2 dhe dy garazha me 56 m2; është e mobiluar dhe ka tri dhoma të fjetjes plus një tjetër që mund të shfrytëzohet edhe si bibliotekë edhe si mini palestër; salloni është i ndarë nga kuzhina; ka edhe një ballkon të bukur dhe tarracë nga ku mund të shihet tërë qyteti i Prishtinës.

Shtëpia ka ngrohje qendrore me rrymë, ujë 24 orë (plus rezervuari i ujit prej 1000l), sistemin e alarmit dhe kamerave, internet.

Shtëpia është e re (për herë të parë është lëshuar me qira vitin e kaluar/ shtetas të huaj), e tëra është e mobiluar, dhe gjendet në lagje shumë të qetë. Ka pamje të bukur të qytetit dhe ajër të pastër.

Çmimi (mund të negociohet): 750 euro

Për më shumë informacione mund të kontaktoni në 044 199 314 dhe 044 210 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim