Banes kat shtepije me qira

Shitet nga: me qira 20 Maj 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e shtepis e cila gjindet ne kodren e trimave perball Rajfajzen bankes komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim posedon dhe parking per vetur per me shum info.045617783
qmini me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim