Banes komode me qera ne arberi te komuna e re

Shitet nga: Ajet Zhegrova 03 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne kat te par dhe posedon :
2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Koridor
1 Ballkon

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim