Banes komode me qera ne arberi te komuna e re

Shitet nga: Ajet Zhegrova 24 Mar 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka garazhden dhe parking te mjaftushem, vend lojrash per femij etj
Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes tel 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim