Banes komode me qera ne lagjen Arberia qmimi vet..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 26 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se re, esht ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, vend te mjaftushem per parking, vend lojrash per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI TE FUNDI I PRILLIT- QMIMI 250 E

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim