Banes komode me qera ne lagjen Arberia te komuna..

Shitet nga: Ajet 12 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjenedet ne lagjen Arberia te komuna e re, banesa gjendet ne katin e par, ka Furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, ka vend te mjaftushum per parging gjithashtu edhe garazhden personale, vend lojrash per femij etj

Banesa mund te leshohet edhe per koh te shkurt varesisht sa ju nevoitet juve

Banesa posedon:
2 DHOMA Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim