Banes komode me qera ne lagjen arberi te komuna ..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 27 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par dhe ka pamje te bukur nga qyteti, ka vend Pargingu, lojra per femij etj

BANESA LESHOHET VETEM NGA FUNDI I MARSIT DERI TE FUNDI I PRILLIT- QMIMI 250E

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim