Banes mbrapa Hotel Bacit ne Ulpian

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes mbrapa Hotel Bacit ne Ulpian kati i 4 kati minalti kae 1 dhom gjumi dhe kuzhina me sallon te vogel. Qmimi 45000€ per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit : 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim