Banes mbrapa Teatrit te 4 Llullat

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka nje dhome gjumi sallon kuzhine banjo eshte e mobiluar ne menyre luksoze. Banesa shitet me të gjitha mobiliet dhe ka kete cmim.
Çmimi : 70.000 euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim