Banes me QERA ne Emshir te Hotel NARTELI

Shitet nga: Banesa 08 Maj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagje Emshir ( afer HOTEL NARTELIT )


Banesa eshte ne katin e 1 posedon ashensor dhe parking te jashtem


Banesa si dhe mobiliet jane te reja dhe kane kete renditje :


Sallon
Kuzhine
2 dhoma gjumi (1 per cift + 1 per femije)
Koridor
Ballkon shum te madh .

Posedon:

Nxemje Qendrore
Lift
Parking
Mirembatje te hymjes


Tel ; 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim