Banes me QERA ne TOPHANE 3 DHOMA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni "VIRTYTI" 13 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesë me qera:
Banesa gjendet ne Prishtinë ,Lagja Tophane, rruga "Pjetër Bogdani"

Kati i parë
Renditja e banesës:
Salloni se bashku me kuzhinë
-Dy dhoma të fjetjes
-Dy banjo
-Shpajz
-Terasa (qasje nga dy dhomat)
-Koridori i gjatë
Banesa eshte ndertim i ri, eshte e mobiluar dhe lëshohet per familjarë ose studente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim