Banes me QERA te SHTEPIA PLEQVE

Shitet nga: lavdimi 04 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA KA SALLON ME KUZHIN, DHOM FJETJE DHE NJE DHOME TE THAT.Banesa ka afer gjimanzin Sami Frasheri, hamburger ABA ne .

Virtyti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim