Banes me QIRA SUPER EXCLUSIVE ne Breg Diellit a..

Shitet nga: Banesa 30 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qira ne Bregdjellit mrapa qerdhes te Posta e vogel.

Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :

- sallon + kuzhin
- dhome gjumi
- shpajz
- koridor
- wc
- ballkon

Banesa ka ngrohjen qendrore me termokos, ka rezervar te ujit (24 ore uji).
BANESA ESHTE E RENOVUAR NE TERESI DHE ESHTE E MOBILUAR ME GJITHQKA TE REJA.

ESHTE SUPER LUKZOZE.

Per me shume : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim