Banes me Qera (Kat Shtepie)

Shitet nga: arben 16 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Arberia ish Dragodan, rruga 24 maji Prishtin banesa ka hyrje te veqant - posedon nje dhom dite, nje dhome gjumi, kuzhina, koridori, 24 ore ujë rrymë, ngrohje qendrore. WiFi- internet dhe Tv Kabllor.
Banesa leshohet per nderkombetar apo vendor.
qmimi 250 euro ne muaj, perveq rryma e cila nuk perfshihet ka ore te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim