Banes me Qera ne Breg te Diellit

Shitet nga: Fisniku 01 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera ne Breg te Diellit e cila gjendet te Banesat e Bardha
Kati i par
Banesa esht e Mobiluar Komplet dhe ka ket Renditje
1 Dhom Gjumi ,
Sallon Kuzhin jan te Ndara + Shpajzi ,
Banjo ,
Taras
Banesa është Fuksionale dhe Gatshme per Banim

Kontakt : 044 182 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim