Banes me Qera ne Kat te Par ne Lagjen Arberia te..

Shitet nga: Ajet 23 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par ka te montuar kalldajn per nxemjen e banese, Furnizim 24 ore me uj dhe rrym, vend i mjaftueshem per parking, vend per argetimin e femijeve etj
Banesa posedon:

2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Ballkon
1 Banjo
1 WC
1 Koridor

Per informata shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim