Banes me Qera ne lagjen e spitalit

Shitet nga: zeneli 25 Shk 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë

Banesa gjendet ne lagjen e spitalit afr postes banesa eshte ne katin e 5 edhe 85 m2 banes eshte re,

Banea ka ni salon me kuzhin dy dhoma gjumi kuzhina eshte moderne me ene larse shporet

me pllak etj leshohet per familjar apo studenta apo studente dhe ka 6 shtret ...

numri i tel:044 117 441 pas ores 17:30

qmimi spas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim