Banes me Qera te ambasada zvicrrane

Shitet nga: enver 12 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rrugen Ardian Krasniqi afet ambasades zvicrrane dhe afer Fames QENDER

Si dhe
Leshojm banesa per bashkatdhetar 1 muaj
049-445-678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim