Banes me Qera

Shitet nga: Arben 11 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e mobiluar, per Nderkombetar apo Vendor familjar, e cila gjendet ne lagjen Arberia Ish Dragodan afer Ambasades Amerikane dhe Ambasaden Hungareze, banesa eshte katë shtepie kati i parë, ka hyrje te veqant, ka nje dhom fjetje, nje dhome dite, koridor me kuzhin e perbashket, rrym 24 ore, ujë 24 ore, ngrohje qendrore,, WIFI, Tv kabllor.
Qmimi 300 Euro, por mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim