Banes me Qera

Shitet nga: Pronari 18 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera , e cila gjindet Mati 1 afer shkolles Pavarsija.
Kati i Pare, 3 dhomeshe , e gjitha e mobiluar dhe shum e rehatshme.banesa eshte
Shume e re dhe asnjeher askush nuk ka banuar sapo eshte ndertuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim