Banes me Qera

Shitet nga: Agron 18 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet në Rr.Azem Bejta afer ishë Shkolles Teknike 28 nëntori Prishtinë
banesa posedon Kuzhinë sallon dhomë gjumi banjo ballkon dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim