Banes me Qira ULPIANE

Shitet nga: Mapo 21 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ne ULPIANE per Familjar 53m2
Detajet :
Dhome gjumi,
Sallon,
Kuzhine+shpajz,
Banjo.
CMIMI 250 euro
Tel: 049/606-879 dhe 049/312-299
NE NDËRMJETËSOJMË ME BESIM!
MAPO-Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim