Banes me Qira te 4 Llullat mbrapa Teatrit "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 08 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira mbrapa Teatrit Kombëtar, kati i I, banesa posedon 2 dhoma të fjetjes, nje dhome te punes, sallon me kuzhinë, koridor, 2 banjo dhe 2 ballkona e përshtatshme për zyre ose banim.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim