Banes me Qira

Shitet nga: arberi 15 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet banesa me qira ne nje afersi te qytetit(5min larg qendres),ne nje lagje te qete dhe larg zhurmes,tek ministria e shendetesise,banesa ka 94 m2 eshte e mobiluar,e shtruar ne parket ,ka dy dhoma gjumi ,dhome pritje ,kuzhin te kompletuar,shpajz,ballkon te madh me nje pamje nga nje park i vogel me nje fjal e gatshme per banim
per me shume informata na kontaktoni ne numrin 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim