Banes me qera - Bregu i Djellit

Shitet nga: Kushtrim Kabashi 05 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit te Ambullanta
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen te Bregu i Diellit ne katin e 4-te, banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

2 dhoma gjumi, salloni dhe kuzhine ,ballkon.

Preferohet per familjar dhe qendrim afatgjate.

Banesa eshte ndertim i vjeter si dhe ka nxemje qendrore te lidhura me Termokosin.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim