Banes me qera #pr 3dhomshe te Qafa

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 17 Gsh 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera Banesa 3dhomeshe e cila gjendet te Qafa ne Prishtine afer shkolles "Meto Bajraktari"ose afer kolegjit "Riinvest" , Banesa eshte ne katin e trete me ashensor .Banesa Perbehet nga dy dhoma gjumi,1sallon me kuzhin dhe trapezari,nje koridor,shpajz ,banjo dhe ballkon .Qmimi 230euro ,. Perparesi kane persona te punesuar.Banesa eshe e mobiluar . Per me shume informacione mund te therrisni ne NR: 045 570 661, 045 616 448 ose ne email adresen: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim