Banes me qera #pr Ne Qender te Qafa

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 26 Dhj 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen e cila gjendet ne Qender te Qafa ose mbrapa Restaurant De Rades .Banesa ka 1 dhom gjumi sallon kuzhin,koridor ,banjo ballkon .Eshte e mobiluar komplet dhe ka kushte te mira banimi .Banesa gjendet ne katin e trete,posedon edhe klimen. Perparesi kane qermarres afatgjate Qmimi 280euro. Per me shume informacione mund te therrisni ne Nr: 045 570 661 ose ne email adresen : rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim