Banes me qera #pr Ne mahall te Muhaxherve

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 13 Sht 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   290 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera Banesa e cila gjendet ne mahall te Muhaxhereve ,
eshte , teresisht e mobiluar.ka 1 ballkon nje dhome te fjetjes dhe nje dhome te ndejes me 2 shtreter qe shtrihen kuzhina dhe 1banjo dhe teras 30metra me pamje nga qyteti .
Banesa ka shume Ndriqim natyral me izolim te mire . Ka qasje ne TV kabllovik dhe internet.sidhe Uj 24ore
Qmimi 230e,
SQARIM; fotot e publikuara nuk jane te kesaj banese
Per me shume informacione mund te therrisni ne numrat : 045 570 661, nga ora 09:00 deri ne 19:00 ose ne Email adresen: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim