Banes me qera #pr Taslixhe1

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 29 Gsh 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 114 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme katin e shtepis me qira ne taslixhe 1 afer kishes perballe ProCREDIT Bank qe leshohet me qira.Kati qe leshohet me qira ka 120m2: - dhome dite me kuzhine se bashku (sallon),dhome te fjetjes dyshe,dhome te fjetjes njeshe se bashku me ballkon me pamje ka qyteti (kjo dhome mund te perdoret edhe si dhome pune),nje dhome e vogel,banjo,uje 24 ore dhe nxemje qendrore me rryme.Nxemja mund te shfrytezohet edhe me termo ose nje dhome mund te vendoset edhe shporet me dru.Hyrje e vecant rruge pa dalje - rruge qe ka qetesi.

Cmimi 250 euro. Per me shume informacione mund te therrisni ne numrat : 045 570 661 ,044 811292, ose ne Email adresen: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim