Banes me qera #pr mbrapa Ministrise se shendete..

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 09 Maj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera e cila gjendet mbrapa Ministrise se shendetesise ,kati i dyte,banesa ka 1sallon me kuzhine ,2dhomea gjumi,koridor banjo ,shpajz,ballkon e mobiluar teresisht
Qmimi 250euro +depoziti i cili ktbehet ne fund te qendrimit (nese banesa dorzohet ne gjendje te rregullt dhe paguhen fakturat mujore ),.Presim klient serioz per afat te gjate
Per me shume info : 045 570 661 nga ora 09:00-20:00 ose permes email adreses: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim