Banes me qera #pr te Qafaa

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 06 Krr 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa e cila gjendet te Qafa kati i 5,e mobiluar dhe me kushte te mira banimi .Perbehet nga 1dhom gjumi 1sallon me kuzhin ,koridor ,banjo,ballkon ,banesa eshte e paster dhe e sapo gelqerosur .Presim klient serioz .Nuk ipet per studenta .Qmimi 250euro .Per me shume info kontaktoni ne Nr: 045 570 661 nga ora 10:00 deri 20:00 ose email adresa: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim