Banes me qera, Prishtine qender kati4 te santea ..

Shitet nga: Bajram Llapashtica 25 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera (qira) ne qender te prishtines te santea perball
swiss kazino ose mbi TEB banken Kati i 4 hyrjet i kan nga mbrapa.
Banesa eshte e pamobiluar sepse ka qen e leshuar qe nje koh te gjat
Dhe tani eshte e lir.
Banesa ka nevoj per pak pastrim
Gjithashtu banesa nuk ka mobile, jane vetem pak qe kan mbetur nga qiragjia
I meparshem, poashtu banesa perveq mobilieve nuk ka frigo dhe shporet te rrymes.

Banesa eshte nje dhomeshe: nje sallon te madh, kuzhinen, tryeza, nje ballkon, koridor dhe banjo

Per keto arsye banesa ka qmim 150 euro dhe i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim