Banes me qera mrapa teatrit kombetar

Shitet nga: gzim 13 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera mrapa teatrik kombetar afer agjamis katerllullat banesa osht e pa mobiluar posedon 73 m gjendet ne katin e 2 lift 24 uj rrym 24 or shum e pershtatshme dhe per zyre banesa osht nertim i ri dheme kualitet te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim