Banes me qera ne dardani rruga bill klintoni

Shitet nga: rrustem ejupi 05 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
banesa eshte te semaforat ka nje dhom me kuzhin dhe nje dhom gjumi banjo kridor teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim