Banes me qera #pr 2banesa Ne Qender tek QafaA

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 26 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qera te Qafa mbrapa restaurant "De Rades" ne katin e trete e mobiluar komplet.Banesa eshte me kete renditje:

1 dy dhoma fjetje
1 Dhom e dites me kuzhine dhe trapezari
1 Koridor
1 Banjo
dhe
1Ballkon
Banesa leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.
.Per me shume info tel : 045570661 nga ora 10:00 deri 20:00,email adresa :rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim