Banes me qera #pr 4dhomshe Ne Qender tek Qafaa

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 29 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qera ne Qender te Qafa rr.UCK perball "Kosova Petrollit" ne katin e pare e mobiluar .Banesa eshte tridhomeshe (90m2) me kete renditje:
3 dhoma fjetje
1 Dhom e dites me kuzhine dhe trapezari
1 Koridor
1 Banjo
1wc
1 Depo (Shpajz) dhe
2Ballkone
Banesa ipet edhe per studenta.qmimi 300ePer me shume info tel : 045570661 ose 045616448 nga ora 10:00 deri 20:00,email adresa :rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim