Banes me qera #pr Lagje Spitalit me Mobilje te R..

Shitet nga: Rents- Agjensioni 11 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa e cila gjendet ne Lagjen e Spitalit mbrapa chelsi point ose afer Viva fresh Marketit dhe afer Farmedit,kati i 2,Banesa eshte 80m2 dhe eshte e mobiluar mire me mobilje te reja (e sapo mobiluar ). Perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe trapezari dhe dy dhoma gjumi ,banjo ,koridor ,ballkon.Qmimi me marveshje mvaret nga qendrimi kohor. Nuk ipet per studenta.Per info me shume mund te lajmroheni me kete nr : 045 570 661,045 616448 nga ora 10:00 deri ne 20:00 ,ose email adresa : rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim