Banes me qera #pr afer Kolegjit "Ilirija"

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 15 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera e cila gjendet afer restorant ambientit ose afer menzes se studenteve dhe shkolles "Luarasi" poashtu ka afer kolegjin "Ilirija"
Banesa perbehet nga 2dhoma gjumi, 1sallon me kuzhine dhe trapezari kati i pare .
Per informata shtes mund te therrisni ne nr:045 570 661 ,045 616 448 dhe permes email adreses:rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim