Banes me qera #pr e Rregulluar Bukur Me Mobilje ..

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 08 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne tophane ,me saktesisht afer Prokredit Bankes apo afer Restaurant De Rades .Banesa eshte ndertim i ri ,eshte e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet e reja,ndodhet ne katin e 2te dhe ka 85m2.Perbehet nga 2 dhoma gjumi ,1 sallon me kuzhine,1 banjo,1ballkon,posedon nxemje qendrore me rryme, ka makine te eneve dhe te rrobave,ka pamje nga lindja dhe nga perendimi,eshte afer Komunes se vjeter,nuk ka qene e banuar asnje here,lifti eshte funksional.Banesa leshohet per afat mbi 6 muaj per familjar!Qmimi 350euro FIKS.
Per me shume informacione mund te therrisni ne Nr. 045 570 661 nga ora 10:00 deri 20:00 ,ose email adresa : rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim