Banes me qera #pr ne Ulpiana

Shitet nga: Rents- Agjensioni 15 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 2dhomshe 60m2,me qera me kushte te mira banimi e mobiluar dhe e renovuar.Banesa gjendet mbrapa Aak ish banesat e oficereve,kati i 4 .
Banesa ka 1dhom gjumi 1sallon me kuzhine poashtu ka .Preferohen qift,familje per kohe me te gjate .Per me shume info mund te therrisni ne nr: 045 570 661, 045 616 448 ose email adresa: rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim