Banes me qera #pr te Intereminexi

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 09 Maj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet afer restaurant :"Garden" ose te intereminexi e mobiluar komplet .Banesa ka nje dhom gjumi nje sallon me kuzhine dhe leshohet per cifte dhe persona serioz,Qmimi180euro, Kontakt tel : 045 570 661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim